28. března
29. března

Kulturní aktivity

Farní ples

Kon­cem led­na se mů­že­te kaž­do­roč­ně tě­šit na zla­tý hřeb kul­tur­ní­ho ži­vo­ta far­nos­ti - ples po­řá­da­ný mlá­de­ží v nové ne­bo­vid­ské kul­tur­ní hale. Čeká na vás skvě­lá ka­pe­la, ori­gi­nál­ní úvod­ní před­tan­če­ní mlá­de­že, krás­ná vý­zdo­ba, půl­noč­ní pře­kva­pe­ní, bo­ha­tá tom­bo­la, slad­ký bar, fo­to­kou­tek a mno­ho dal­ší­ho. Ne­nech­te si ujít mož­nost za­žít tuto ne­o­pa­ko­va­tel­nou far­ní ro­dinnou at­mo­sfé­ru!

Re­zer­va­ce mís­te­nek on­li­ne a dal­ší info na www.far­ni­ples.cz.

Noc kostelů

Bě­hem této ce­lo­stát­ní akce má ši­ro­ká ve­řej­nost mož­nost na­vští­vit pro­sto­ry kos­te­la a na­hléd­nout do ži­vo­ta far­nos­ti. Pro­gram Noci kos­te­lů pro­bí­há stří­da­vě v obou kos­te­lech naší far­nos­ti, tedy v Mo­ra­va­nech i Ne­bo­vi­dech. V mi­nu­lých le­tech jsme u nás v rám­ci Noci kos­te­lů při­ví­ta­li např. P. Fran­tiš­ka Líz­nu či Voj­tě­cha Ko­de­ta nebo Di­va­dlo Víti Mar­čí­ka.

Kontakt Moravany

O. Voj­těch 721 933 622

Kontakt Nebovidy

Mi­lan Moj­žíš 725 111 409