Prosím sledujte v odkazu ohlášky nejaktuálnější informace.

• Poslední číslo farního časopisu zde.

• Od 20. 6. – 24. 6. se bude konat pouť mužů na Svatý Kopeček. Začne mši sv. v Moravanském kostele v 15:00. Kdo se nemůže zúčastnit celého programu a chtěl by se připojit v průběhu poutě, může kontaktovat p. Jiřího Šimu a ten poskytne potřebné informace, tel.: 602 600 217.
  • Sedmý ročník festivalu Kefasfest se uskuteční o víkendu 22. až 24. června 2018 v areálu bývalého kláštera Rosa coeli v Dolních Kounicích. Podrobnosti jsou na plakátu a zde.
  • Po prázdninách - v druhé polovině říjná – chceme začít pravidelnou přípravu na přijetí svátosti biřmování. Vzhledem k tomu, že příprava začne společným víkendem v mládežnickém centru v Osové Bítýšce - a je tam zapotřebí hodně dopředu rezervovat noclehy - prosíme zájemce, aby se co nejdřív závazně hlásili u otce Mariusze zde nebo u p. Jiřího Šimy z Nebovid – tel.: 602 600 217. Kandidáti k biřmování musí mít ukončených 15 let života.
  • V kostele sv. Michala (Dominikánské náměstí, Brno) lze shlédnout zajímavou výstavu „Matka Tereza světlo v temnotě dneška“. Otevřeno: úterý až sobota  10-12 a 14-17 hod. Mimo uvedené časy je možné navštívit také před a po bohoslužbách. Výstava bude přístupná do 1. 7. 2018.

• Posláním Fondu PULS je shromažďovat prostředky na materiální zajištění kněží a pastorace. Cílem je vytvořit velkou rodinu malých dárců, kterým záleží na budoucnosti církve, a proto ji chtějí podpořit svými dary.  Veškeré informace o fondu PULS  jsou dostupné na internetových stránkách fond.biskupstvi.cz  nebo v tiskovinách, které se průběžné distribuují do farností. Více zde

Další odkazy: